+90232 252 42 46
0.000.00
Tüm Haberler
İzmir Havalimanı Doblo Araç Kiralama
İzmir Havalimanı Doblo Araç Kiralama Fiat markasının ürettiği doblo araçlar, günümüz Türkiye'sinde en çok tercih edilen araçların başında geliyor. Yola çıktığınızda, nerede olursanız olsun mutlaka en az bir dobloya rastlıyorsunuz. Tabii bu modelin tercih edilmesinde pek çok sebep var. Bunlardan ilki, doblo araçların farklı özelliklerde farklı modelleri bulunuyor. Bu da müşterilere geniş bir alternatif listesi sunmuş oluyor. İnsanlar ihtiyaçlarına göre seçimlerini yapabiliyor. Fiat markasının ürettiği doblo tipi araçlarda yaklaşık 100'e yakın farklı model bulunuyor. Bu da doblo araç kiralama alternatifini insanların neden bu kadar çok kullandığını açıklıyor. Tabii çok fazla modelinin olmasının yanı sıra doblo kullanılmasının daha pek çok sebebi bulunuyor. Doblo modelleri arasında 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.9, 2.0 litre motor hacmine sahip araçlar bulunuyor. Hal böyle olunca araçların maksimum gücü, torku ve hızında farklılıklar oluyor. Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketiminde de gözle görülür farklar bulunuyor. 4x4 modelleriyle de çamurlu ve engebeli yollarda rahatlıkla seyahat etmeyi sağlayan doblo araçlar, dizel ve benzinli olarak da tercih edilebiliyor. Aileler için son derece ideal olan doblo tipi araçlara insanlar doluşup bir yerden bir yere rahatlıkla seyahat edebilirler. Siz de doblo modelleri arasından size en uygun olanını seçerek konforlu seyahatinize başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken doblo araç kiralama seçeneklerinden dilediğinizi seçmek. Satın Alma Kirala Doblo araçların yanı sıra diğer marka ve model araçları satın almak yerine kiralamanın pek çok getirisi oluyor. En başta, özellikle ülkemizde otomotiv sektörüne uygulanan ağır vergilerden dolayı araba fiyatları oldukça pahalı. İnsanlar kendilerine aldıkları arabadan bir tane de devlete alıyorlar. Hal böyle olunca da ikinci el araç piyasasına yönelen insanlar çok oluyor. Halbuki bunun yerine araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yalnızca ihtiyacınız olduğunda araca para öder, çıkaracağı ekstra masraflara da karışmamış olursunuz. Bu yüzden doblo araç kiralama oldukça iyi bir seçenek olarak gözüküyor. Ayhan Rent a Car farkıyla İzmir'de araç kiralama isteyenler bir dakika bile düşünmeden özel müşteriler için sunulan özel fiyatlardan araçların kiralayabilirler.
Çeki Demirli Kiralık Araç İzmir
Çeki Demirli Kiralık Araç Aycar Rent a Car Çeki demirli araçlar, özellikle tatile giderken son derece kullanışlı oluyorlar. Aracın arkasına ufak bir karavan bağlayarak istediğiniz yeri özgürce dolaşabiliyorsunuz. Aracınız, eviniz oluyor. İstediğiniz yerde durup birkaç saat kestirebiliyorsunuz. Bu tip araçlara tekne ve römork da bağlanabiliyor. Oldukça kullanışı olan bu tip araçlardan bir tanesine ihtiyacınız varsa, Aycar Rent A Car'dan uygun fiyatlarla çeki demirli kiralık araç İzmir yazarak uygun bir araç kiralayabilirsiniz. Aycar Rent A Car, alanında uzman ekibi, güvenilir poliçeleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. İhtiyacınıza yönelik her tipte ve modelde aracı Aycar Rent A Car'da bulabilirsiniz. İşin özü araba sahibi olmak sürekli tetikte olmayı gerektiriyor. Bunun yerine çeki demirli kiralık araç İzmir seçeneğini tercih ederek tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çeki demirli kiralık araç İzmir seçeneklerine göz gezdirerek size en uygun olan aracı kiralamak.
İzmir Araç Kiralama Şirketleri
İzmir Araç Kiralama Şirketleri Araç kiralama şirketleri genellikle, özel günlerde araç kiralanan noktalar olarak görülür. Fakat araç kiralama şirketleri, genel itibariyle bakıldığı zaman vasıtası olmayan fakat ihtiyacı olan kişilere bu hizmeti sağlayan işletmelerdir. Araçlarını uçak ile gittikleri şehre götüremeyen kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Yurt dışında da araç kiralama şirketleri oldukça yaygındır. İzmiraraç kiralama şirketleri açısından oldukça dolu olan bir şehirdir. Artmakta olan nüfus, şehirden başka şehre göç edenler ve tatil nedenine sahip olan kişilerin çoğunluk tercih ettiği hizmettir. Araç Kiralama İncelikleri Güvenilir firmalardan araç kiralamak en önemli noktadır. Karşılıklı güven duyduğunuz firmalardan araç kiralanmalıdır. Sizler için beğendiğiniz ve kullanmaya alışkın olduğunuz aracı gittiğiniz her şehirde bulmak daha iyi bir seçim ise, daha çok çeşidi olan araç kiralama şirketlerini seçebilirsiniz. Gittiğiniz araç kiralama şirketlerindeki personelin tutumuna dikkat edin. Güler yüze sahip, sabırlı anlayışlı kişiler ile anlaşmak ve derdinizi anlatmak daha kolaydır. İşini severek yapan insanların olduğu şirketler müşterilerine hizmeti seve seve verir ve müşterilerinin değerli olduğunu hissettirir. Prosedür Araç kiralama şirketleri ile bir sözleşme imzalamalısınız. Karşılıklı güvenin sağlanacağı bu belgeyi iyice okumayı unutmayın. Firmanın size sunacağı hizmetler konusunda en ince ayrıntısına kadar bilgi alın. Araç ile şehir dışına çıkmayı planlıyorsanız mutlaka HGS/OGS olup olmadığını sorun, bilgi alın. Aracı kiralarken, hangi depo kuralının uygulandığı hakkında bilgi alın. Boş depo kuralı, aracın deposunun boş alınıp, geriye boş getirilmesini kapsar. Dolu depo kuralı, dolu depoyla verilen aracın dolu depoyla geri alınmasıdır. Dolu olmayan depo için ekstra ücret talep edilmektedir. Adil depo kuralı ise aracı aldığınız depo durumu ile geri götürmenizdir. Eksik geri götürülen depolardan ekstra ücret alınabilir. Bazı Ekstra Hizmetler Bazı araç kiralama şirketleri, başka şehirlere geçtiğiniz zaman da sizler için oralarda araç bırakma istasyonları oluştururlar, böylelikle diğer şehirden uçağa binip başka noktaya gittiğiniz zaman, geride bıraktığınız kiralık aracı düşünmezsiniz. Şehir değiştirdiğiniz takdirde aracı tekrar aldığınız noktaya getirip getirmemeniz gerektiği hakkında bilgi alın. Gittiğiniz şehirde şubesi ya da araç teslim noktası bulunan araç kiralama şirketleri sizlerin işlerini daha da kolaylaştıracaktır.
İzmir Otomatik Vites Araç Kiralama
İzmir Otomatik Vites Araç Kiralama Araç kiralamadan önce indirim fırsatlarının ve fiyat karşılaştırmalarının yapılması gerekiyor. Bu sayede birçok özel teklif ile karşılaşmak da mümkün oluyor. Aynı zamanda bu yöntem ile araç kiralama işlemi uygun fiyatlar ile yapılabiliyor. Aynı zamanda araç kiralamak isteyen kişilerin araç kiralama konusunda ayrıntılı araştırma yapmaları da büyük önem taşıyor. Firmamız İzmir otomatik vites araç kiralama hizmetlerinde sizlere profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor. Ayrıca otomatik vites araç kiralama ve rezervasyon işlemleri için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araç Kiralamada Sigortanın Önemi Araç kiralama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında araçların kiralama sürecinde sigortalı olması ön plana çıkıyor. Sigortasız araç kiralandığı durumlarda ortaya çıkabilecek herhangi bir sorundan kiralayan kişi sorumlu oluyor. Bu nedenle araç kiralamada sigorta yaptırılması büyük önem taşıyor. Araç kiralama konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız için sigorta konusunda sizlere gereken desteği de sunuyoruz. Araç Kiralamada Yakıt Durumu Araç kiralama konusunda kişilerin kiraladıkları aracın ilk önce yakıt durumunu kontrol etmeleri gerekiyor. Örneğin yakıtı dolu bir şekilde aldığınız aracın bize dolu olarak teslim etmeniz gerekiyor. Sizden aracı teslim aldığımızda yakıt durumunu kontrol ediyoruz. Yakıtı size teslim ettiğimizden daha fazla doldurmanız durumunda bunun ücretini size ödemiyoruz. Yakıt konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için yakıt göstergesine mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. Bu konuda sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. Araç Filosu Kiralamada Önemli Mi? Araç filosunun geniş olması kiralama işlemlerinde kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun olması açısından önemli bir husus olarak ortaya çıkıyor. Firmamız zengin araç filosu ile sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek çok sayıda araç ile hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda filomuzda sizin, tüm beklentilerinizi karşılayacak pek çok marka ve model bulunuyor. Bu araçlardan istediğiniz marka ve modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca araç kiralama işleminde sizlere bütçenize uygun şekilde araç filosu sunuyoruz. Firmamız araç kiralama ve sonrasında sizlere 24 saat boyunca destek sunuyor. Bu sayede herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda firmamız sizlere her zaman çözüm üretmeye hazırdır.
Araç Kiralamanın Faydaları ve minibüs kiralama
Kiralık minibüs ve otomatik vites araç kiralama İş, okul ve günlük yaşamın diğer aktiviteleri ile ilgilenirken ulaşım araçlarından yardım alınmakta, mesafeler tercih edilen bir taşıtla kat edilmektedir. Sabahları işe gitmek için yola çıkıldığında bireylerin seçimleri farklı olabilmekte, bazen toplu taşıma bazense özel otomobil veya taksiler kullanılmaktadır. Tatile çıkma durumunda ise şehirler arası yolculuklarda otobüsler değerlendirilmektedir. Bulunulan yerden başka bir noktaya gidildiğinde araç ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Böyle zamanlarda oto kiralama hizmeti devreye girmektedir. Özellikle tatilde havaalanında veya gezilip görülecek yerlere giderken bir arabaya gereksinim duyulmaktadır. Sunulan hizmetlerin çeşitliliği günümüzde araba kiralamayı da beraberinde getirmiş, firmamız sektörde lider isimler arasına girerek müşterilerine yardımcı olmuştur. Aycar Rent A Car bünyesinde birçok araç bulunmakta, günlük, haftalık veya aylık olarak kiralama seçeneklerinden birine başvurulabilmektedir. Otomobiller gitmek istenilen yere kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır. Aycar Rent A Car olarak verdiğimiz hizmetin öneminin farkında olarak her bütçeye uygun araçlara filomuzda yer vermekteyiz. Firmamızın gayesi kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalmaktır. Bundan dolayı araçların bakımları düzenli şekilde yapılmakta, vize, kasko işlemleri tamamlanmaktadır. Ayrıca model anlamında birçok seçenek bir araya getirilerek bireylerin ve kurumsal firmaların hizmetine sunulmaktadır. Günün her saatinde İzmir oto kiralama servisimizle görüşülerek destek alınabilmektedir. Kiralama koşulları ve kampanyalar hakkında detaylı malumatlar internet sitemizde mevcut olup müşteri hizmetleri bilgisi de tarafımızla görüşme yapmak isteyenler için dâhil edilmiştir.
Araç kiralamanın avantajları
Otomotiv dünyası geçmişten bugüne kadar birçok gelişmelere sahne olmuş, yeni araçlar üretilerek hem bireylerin hem de firmaların beğenisine sunulmuştur. Elektrikli otomobil, güneş enerjisiyle çalışan otomobil gibi haberler yapılmakta, bununla birlikte farklı fiyat aralıklarına sahip, tasarım anlamında yeniliklerle buluşan taşıtlar piyasaya sürülmektedir. İnsanlar için araçların ayrı bir önemi vardır zira hem gün içersinde iş, okul ve diğer yerlere bu şekilde gidilmekte, hem de bir tatil esnasında rahatlıkla istenilen yerlere ulaşılmaktadır. Özel otomobil seçeneği zamanla değişikliğe uğrayarak araç kiralama olarak karşımıza çıkmıştır. Herhangi bir sebepten dolayı gereksinim duyulan bir otomobilden kiralama yöntemiyle faydalanılmaktadır. Aycar Rent A Car sektörde yerini alarak uygun fiyat avantajını müşterilerine sunmaya devam etmektedir. AYCAR OTO KİRALAMA Oto kiralama üzerine hizmet veren Aycar Rent A Car kaliteli hizmet vermeyi amaçlamakta, bir yandan da her bütçeye uygun kiralık araçlara bünyesinde yer vermektedir. Özellik ve tasarım açısından her otomobilin kendine özgü bir ambiyansı bulunmaktadır. Müşterilerimizde filomuzda yer alan taşıtlardan aradıkları niteliklere uyan bir modeli seçebilmekte, imkânlarla bağdaşan bir araç veya 4x4 Jeep ile yolculuğa çıkabilmektedir. Araçlarımızın bakımlarına dikkat edilmekte, vize ve kasko işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Kiralama sürelerimiz değişiklik göstermektedir ve en kısa süre 24 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca uzun süreli kiralama, tek yön kiralama gibi alternatiflerimiz mevcut olup İzmir Havalimanı Rent A Car ofisimiz kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.
İzmir'de Gezebileceğiniz Yerler
İzmir ve yakın çevresindeki tarihi ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz firmamızdan kiralayacak olduğunuz minibüs araçlarımız ve 4x4 arazi araçlarımızla dilediğiniz yerleri daha kısa sürede ziyaret edebilirsiniz kiralık araç konusunda bizlerden destek alabilirsiniz .
İzmir Araç kiralama
izmir minibüs kiralama ve çeki demirli araç kiralama ihtiyaçlarınız için web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.
İzmir Minibüs Kiralama
izmir Minibüs Kiralama Web sayfamız aracılığı ile 7/24 saat online İzmir Araç Kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz. İzmir Rent A Car Sayfamız aracılığı ile yapılan rezervasyon işlemlerinizde kredi kartı bilgileriniz talep edilmemektedir. izmir havalimanı transfer ihtiyaçlarınıza ve İzmir Havalimanından Tüm İl ve İlçelere Size Özel Şoförlü araçlarla hizmet 7/24 izmir---havalimanı izmir havalimanı transferlerin vazgeçilmez şoförlü araçlarımızla sizleri bekliyoruz
Kiralık doblo
Kiralık doblo araba ihtiyacınıza izmir oto kiralama firması olarak rezervasyon yapan müşterilerimize 7/24 havalimanı oto kiralama hizmeti vermekteyiz
izmir Havalimanı Araç Kiralama Firması
İzmir havaalanı araç kiralama firması olarak sizlere günün her saatinde havalimanı rent a car hizmeti veriyoruz.İzmir kiralık araç taleplerinizde önceden rezervasyon yapmış olduğunuz aracın sizin adınıza konfirme edildikten sonra havalimanı çalışanlarımız tarafından sizlere teslim edilmesi için 7/24 havalimanında personelimiz bulunmaktadır, kiralamış olduğunuz aracı ne zaman isterseniz teslim alabilirisiniz.İzmir havaalanı araç kiralama hizmetimizden faydalanan sürekli müşterilerimize %5 sabit müşteri indirimi yapılmaktadır indirim alabilmeniz için kiralama koşullarındaki hususları gözden geçirmeniz yeterli olacaktır.
İzmir rent a car firması veya oto kiralama firmaları arasında yer almaktadır
İzmir rent a car oto kiralama izmir ve filo kiralama firması olarak Adnan menderes havaalanı rent a car hizmeti vermektedir
İzmir rent a car,Gaziemir rent a car, Gaziemir oto kiralama, araç kiralama gaziemir
İzmir oto kiralama firmaları arasında müşteri odaklı çalışarak izmir havaalanı rent a car ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız otomatik vites araç kiralama konusunda filomuzu her geçen gün genişletiyor izmirde atomatik vites araba kiralamak istediğinizde belirlemiş olduğunuz aracı hemen teslim alıp yolculuğunuza devam edebilirsiniz dizel renault araba kiralama veya benzinli oto kiralama seçeneklerimizden sizin için uygun olanı belirleyip izmir havaalanı rent a car hizmetimizden rahatça faydalanabilrsiniz izmir ve çevresinde bir çok görülmeye değer yerleri Ayhan Rent a Car güvencesiyle kiralamış olduğunuz araçla gezip dolaşabilirsiniz
İzmir havalimanı rent a car firmaları
İzmir Araba Kiralama Firmamızdan kiralamış olduğunuz araçlarımızla Otoyol geçişleri için kullanabileceğin OGS cihazlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. İzmir Havaalanı Oto Kiralama hizmeti alan tüm müşterilerimiz Kiralık araçlarına OGS cihazını 20 TL bedel ile kiralayabilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İzmir otomatik vites araç kiralama gaziemir
Firmamız havalimanı aracılığı ile seyahat eden tüm müşterilerini ücretsiz havaalanı araç teslimi,Oto kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir. İzmir Rent a Car sektöründe müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız 7/24 saat İzmir araba kiralama hizmeti vermekteyiz. İzmir ilçelerinde ücretsiz adrese kiralık araç teslimi yapmaktmayız .İzmir Narlıdere, Bornova , Balçova , Buca, Alsancak , Karabağlar , Gaziemir ve tüm ilçelerdeyiz.
izmir otomatik araç kiralama
İzmir Araç Kiralama Web sayfamız aracılığı ile 7/24 saat online İzmir Oto Kiralama rezervasyonu verebilirsiniz. İzmir Rent A Car Sayfamız aracılığı ile yapılan rezervasyon işlemlerinizde kredi kartı bilgileriniz talep edilmemektedir. izmir havalimanı transfer ihtiyaçlarınıza ve İzmir Havalimanından Tüm İl ve İlçelere Size Özel Şoförlü araçlarla hizmet 7/24 izmir---havalimanı izmir havalimanı transferlerin vazgeçilmez şoförlü araçlarımızla sizleri bekliyoruz
Müşteri Hizmetleri
+90 532228 04 56

Copyright © 2013 Aycar Rent a Car | Bu Sayfanın Tüm Hakları Saklıdır.